2023-09-11

ZAJECIA TANECZNE - BĘCZARKA TAŃCZY

Serdecznie zapraszamy na otwarte, nieodpłatne i regularne zajęcia taneczne, które będą odbywać się w Szkole Podstawowej w Bęczarce we wrześniu / od października świetlica w OSP Bęczarka. Wtorki: 17.00 - 18.15 - zajęcia poprowadzi Pan Andrzej Starowicz z instruktorami. Pierwsze zajęcia odbędą się 19-go września 2023r.

Czytaj więcej

2023-09-08

ZAPISY NA ZAJĘCIA W NOWYM SEZONIE ARTYSTYCZNYM

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu – filia Świetlica Wiejska w Beczarce zaprasza najmłodszych i trochę starszych mieszkańców i gości, do zapoznania się z ofertą zajęć edukacyjnych przygotowanych przez naszą kadrę.

Czytaj więcej

2023-06-13

PIKNIK RODZINNY W KAPELUSZU

Piknik Rodzinny w kapeluszu zapisze się w historii, jako wspaniała zabawa integracyjna całej społeczności Beczarki oraz licznie przybyłych gości.

Czytaj więcej

2022-11-07

ZAJĘCIA PLASTYCZNE

Zajęcia plastyczne, które skierowane są do dzieci od 6 roku życia mają na celu rozbudzić wrażliwość na piękno, wyzwolić ekspresję twórczą oraz poszerzyć horyzonty poznawcze.

Czytaj więcej

2022-10-04

ZAJĘCIA SZACHOWE

Serdecznie zapraszamy na zajęcia szachowe - start zajęć już w najbliższą sobotę 8 października 9.00-11.00. Szczegóły na plakacie.

Czytaj więcej

2022-09-13

NOWY SEZON ARTYSTYCZNY - ZAPISY NA ZAJĘCIA !

Ogłaszamy zapisy na zajęcia artystyczne w roku twórczym 2022/2023.Kliknij by zobaczyć naszą ofertę!

Czytaj więcej

2022-01-14

TANECZNE ZAJĘCIA W FERIE !

Uwaga, świetna wiadomość! W pierwszym tygodniu ferii zrealizujemy taneczną półkolonie dla mieszkańców Bęczarki! Całe wydarzenie jest całkowicie nieodpłatne - dzięki uprzejmości p. Burmistrza - zadanie będzie współfinansowane z Budżetu Miasta i Gminy Myślenice.

Czytaj więcej

<
1 / 1
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 beczarka.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń