2023-06-13

PIKNIK RODZINNY W KAPELUSZU

Piknik Rodzinny w kapeluszu zapisze się w historii, jako wspaniała zabawa integracyjna całej społeczności Beczarki oraz licznie przybyłych gości.

To było w słoneczną niedzielę 11 czerwca 2023 roku. Świetlica Wiejska w Bęczarce - filia Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu oraz Szkoła Podstawowa w Bęczarce wspierane przez Radę Rodziców oraz OSP Bęczarka, zorganizowali wspólnie wyjątkowe spotkanie w plenerze.
Na przybyłych gości czekały liczne atrakcje: dmuchańce, animacje dla dzieci, stoiska warsztatowe, pokazy strażackie, mecze piłki nożnej, rozgrywki szachowe, karaoke oraz stoiska ze smakołykami. Na stoisku Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu uczestnicy zabawy wykonywali własnoręcznie, barwną, koralikową biżuterię.

Wiosenny konkurs kapeluszy przyciągnął w tym roku blisko 30 uczestników. Oryginalne, przepiękne nakrycia głowy zostały nagrodzone w dwóch kategoriach - indywidualnej i rodzinnej. Było coś dla ciała i coś dla ducha.
Zdrowa, ekologiczna żywność, grill oraz słodkości - lody, wata cukrowa i ciasta cieszyły się wielką popularnością.

Występy uczniów Szkoły Podstawowej w Bęczarce pozwoliły na zaprezentowanie licznych talentów drzemiących w dzieciach, szerokiemu gronu odbiorców.
Hipnotyzujący śpiew Julii Gatlik oraz koncert orkiestry dętej Bęczarka-Krzywaczka na długo pozostanie w pamięci uczestników niedzielnego pikniku. Na zakończenie imprezy plenerowej, wyjątkowa zabawa w pianie. Istne szaleństwo! Było cudownie! Dziękujemy za udział i pomoc wszystkim którzy włączyli się w organizacje tego wydarzenia. Do zobaczenia za rok!


Autor: Małgorzata Szafraniec – kierownik Świetlicy Wiejskiej w Bęczarce – filia MOKiS
 
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 beczarka.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń